AKTYWNY WYPOCZYNEK
CENTRUM PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH "CETNIEWO"
WĘDKARSTWO MORSKIE
NORDIC WALKING
Leżące w bezpośrednim sąsiedztwie Solmare oferuje zabiegi odnowy biologicznej i rehabilitacyjne. Tu można korzystać z krytego basenu i kortów tenisowych.
Z portu we Władysławowie można wybrać się na emocjonującą wędkarską przygodę na pełnym morzu.
Okolice Władysławowa to wymarzone miejsce dla miłośników nordic walking. Plaża, okoliczne lasy i łąki dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas pieszych wycieczek.
SPORTY WODNE
ROWERY
Zatoka Pucka to jeden z najlepszych akwenów w Europie do uprawiania sportów wodnych. Osoby pragnące nauczyć się wind czy kitesurfingu będą zachwycone szerokim pasem płytkiej wody, w której z łatwością można ćwiczyć te sporty. Wzdłuż Półwyspu rozsiane są liczne campingi, na których znajdują się szkoły sportów wodnych i wypożyczalnie sprzętu.
Przez Władysławowo przebiega utwardzona ścieżka rowerowa, licząca 50 km. Rozpoczyna się w Pucku, prowadzi nad Zatoką, wzdłuż Półwyspu Helskiego (Puck, Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel). Wycieczka tą trasą dostarcza niezapomnianych i unikalnych w skali kraju i Europy widoków wspaniałej nadmorskiej przyrody i pięknych krajobrazów.