ZASADY WYNAJMU

Zasady wynajmowania pokoi w Willi Solmare we Władyslawowie:

  1. Po wstępnym ustaleniu okresu pobytu oraz interesującego Państwa pokoju zostaje on wstępnie zarezerwowany na okres 5 dni podczas których będziemy oczekiwać na przesłanie przez Państwa na nasze konto bankowe zaliczki w wysokości 30 % ceny pobytu.
  2. Po otrzymaniu zaliczki pokój zostaje dla Państwa zarezerwowany a Państwo otrzymają potwierdzenie rezerwacji drogą mailową bądź telefoniczną.
  3. Nie otrzymanie od Państwa zaliczki w w/w terminie powoduje anulowanie rezerwacji wstępnej.
  4. Połowa zaliczki (50 % kwoty ) podlega zwrotowi pod warunkiem poinformowania nas przez Państwa o rezygnacji z pobytu nie później niź na 30 dni przed terminem rozpoczęcia Państwa pobytu .
  5. Zaliczka dotyczy tylko określonego w rezerwacji terminu i pokoju i w przypaku, gdy nie będą mogli Państwo przyjechać w zarezerwowanym terminie przepada i nie przenosi sie na inne rezerwacje.
  6. Wszelkie zmiany, których pragną Państwo dokonać w rezerwacji będą obowiązujące tylko w przypadku przesłania ich drogą mailową i otrzymania odpowiedniego potwierdzenia zwrotnego. Informacje telefoniczne nie są wiążące.
  7. Po przybyciu prosimy o pozostawienie dokumentu toźsamości a w ciągu 24 godzin jeźeli są Państwo usatysfakcjonowani warunkami oferowanymi w naszej willi uregulowania należnosci za pobyt (kwota wynikająca z dokonanej przez Państwa  rezerwacji ) i odebrania dowodu tożsamości .
  8. W przypadku skrócenia przez Państwa pobytu w stosunku do określonego w rezerwacji nie następuje zwrot kwoty: róźnicy wynikającej z krótszego pobytu w stosunku do deklarowanego w rezerwacji.
  9. Wpłata przez Państwa zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją przez Państwa powyższych Zasad wynajmu pokoi.