Udany pobyt nad morzem i aktywny wypoczynek W Willi Solmare zapewniamy nie tylko udany pobyt nad morzem, ale i aktywny wypoczynek. W naszej okolicy jest dużo możliwości dla pasjonatów wędkarstwa, spacerów, sportów wodnych czy rowerów.Centrum Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”


Leżące w bezpośrednim sąsiedztwie Solmare oferuje zabiegi odnowy biologicznej i rehabilitacyjne. Można tu korzystać z krytego basenu i kortów tenisowych.
Wędkarstwo morskie


Z portu we Władysławowie można wybrać się na emocjonującą wędkarską przygodę na pełnym morzu.
Nordic walking


Okolice Władysławowa to wymarzone miejsce dla miłośników nordic walking. Plaża, okoliczne lasy i łąki dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas pieszych wycieczek.
Sporty wodne


Zatoka Pucka to jeden z najlepszych akwenów w Europie do uprawiania sportów wodnych. Osoby pragnące nauczyć się wind czy kitesurfingu będą zachwycone szerokim pasem płytkiej wody, w której z łatwością można ćwiczyć te sporty. Wzdłuż półwyspu rozsiane są liczne campingi, na których znajdują się szkoły sportów wodnych i wypożyczalnie sprzętu.
Rowery


Przez Władysławowo przebiega utwardzona ścieżka rowerowa, licząca 50 km. Rozpoczyna się w Pucku i prowadzi nad Zatoką, wzdłuż Półwyspu Helskiego (Puck, Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel). Wycieczka tą trasą dostarcza niezapomnianych i unikalnych w skali kraju i Europy widoków wspaniałej nadmorskiej przyrody i pięknych krajobrazów.Ważne informacje

Przed zarezerwowaniem pobytu w naszej Willi prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku we Władysławowie.

Aby zapoznać się z regulaminem

Willa Solmare

Dziękujemy za zaufanie!

Dane Kontaktowe

Willa Solmare

Willa Solmare - noclegi nad morzemul. Skwer Antoniego Abrahama 6, 84-120 Władysławowo

Willa Solmare - noclegi nad morzem

+48 604 948 640

Willa Solmare - noclegi nad morzem

info@solmare.pl

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Solmare.pl - Pokoje Gościnne nad morzem - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing