Zasady wynajmowania pokoi w Willi Solmare we Władysławowie:

Po wstępnym ustaleniu okresu pobytu oraz interesującego Państwa pokoju zostaje on wstępnie zarezerwowany na okres 2 dni, podczas których będziemy oczekiwać na przesłanie przez Państwa na nasze konto bankowe zaliczki w wysokości 30% ceny pobytu. Po otrzymaniu zaliczki, pokój zostaje dla Państwa zarezerwowany, a Państwo otrzymają potwierdzenie rezerwacji drogą mailową bądź telefoniczną.

Nie otrzymanie od Państwa zaliczki w ww. terminie powoduje anulowanie rezerwacji wstępnej.

Połowa zaliczki (50% kwoty) podlega zwrotowi pod warunkiem poinformowania nas przez Państwa o rezygnacji z pobytu nie później niż na 30 dni przed terminem rozpoczęcia Państwa pobytu.

Zaliczka dotyczy tylko określonego w rezerwacji terminu i pokoju i w przypadku, gdy nie będą mogli Państwo przyjechać w zarezerwowanym terminie, przepada i nie przenosi się na inne rezerwacje.

Wszelkie zmiany, których pragną Państwo dokonać w rezerwacji, będą obowiązujące tylko w przypadku uzgodnienia ich drogą mailową i otrzymania odpowiedniego potwierdzenia zwrotnego. Informacje telefoniczne nie są wiążące.

W dniu przybycia prosimy o przedstawienie dokumentu tożsamości oraz o uregulowanie należności za pobyt (kwota wynikająca z dokonanej przez Państwa rezerwacji) wraz z opłatą klimatyczną.

W przypadku skrócenia przez Państwo pobytu w stosunku do określonego w rezerwacji nie następuje zwrot kwoty: różnicy wynikającej z krótszego pobytu w stosunku do deklarowanego w rezerwacji.

Zapewniamy jedno miejsce parkingowe na każdy pokój/apartament. Parkujemy samochody jeden za drugim. Ruchy samochodem w godzinach śniadania.

Na posesji nie ma możliwości grillowania.
W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00-7.00.
W obiekcie jest zakaz organizowania imprez, libacji, czy jakichkolwiek spotkań zakłócających ciszę nocną lub odpoczynek pozostałym gościom. Obsługa zastrzega sobie prawo, w przypadku nie zastosowania się do tego zakazu, do możliwości usunięcia gościa z obiektu, bez zwrotu pobranych opłat.

Na terenie willi (także w pokojach i łazienkach) obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, poza miejscami wyznaczonymi (taras przed domem lub taras przy pokoju, jeśli jest to pokój z tarasem). Jeśli stwierdzimy, że palą Państwo wbrew zakazowi doliczamy opłatę 500 złotych (płatne od razu, za każdorazowe złamanie zakazu) za dodatkowe czyszczenie i usuwanie smrodu z pokoju (pranie firan, zasłon, dywanów, tapicerki, mycie lub malowanie ścian).
Wpłata przez Państwa zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją przez Państwa powyższych Zasad wynajmu pokoi.Wybrane zdjęciaWażne informacje

Przed zarezerwowaniem pobytu w naszej Willi prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku we Władysławowie.

Aby zapoznać się z regulaminem

Willa Solmare

Dziękujemy za zaufanie!

Dane Kontaktowe

Willa Solmare

Willa Solmare - noclegi nad morzemul. Skwer Antoniego Abrahama 6, 84-120 Władysławowo

Willa Solmare - noclegi nad morzem

+48 604 948 640

Willa Solmare - noclegi nad morzem

info@solmare.pl

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Solmare.pl - Pokoje Gościnne nad morzem - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing